امریکا  و انگلیس  جنایت کار تر از اسرائیل

 

چنانچه میدانبم که رژیم اسرائیل در ماه می 1948 توسط حکومتهای  انگلیس و امریکا با پلان های مشخصی ، همچو غده ای سرطانی در قلب ملت های مسلمان جا سازی شد و بعدأ عمیقاً و وسیعاٌ مورد حمایت های مادی و معنوی کشور های غربی قرار گرفت و میگیرد. این حمایت ها به حدی بوده  که گفته می شود ارتش  اسرائیل یکی ازجمله ای  پنج ارتش برتر دنیا است و همچنان  با بر خورداری از حمایت های بیدریغ امریکا و غرب ، اسرائیل بطور غیر قانونی دارای زراد خانه و سلاح هستوی است.

 

 ازینکه این رژیم از حمایت  کامل غرب برخوردار است ، کسی حق و جرئت انتقاد به اسرائیل  را ندارد و این رژیم هم به هیچ یک از موازین بین المللی خود را متعهد نمی داند و تا حال  ده ها قطعه نامه ای سازمان ملل متحد و شورای امنیت مبنی بر تعین مرز ها و تقبیح اعمال جنایت کارانه ای رژیم اشغال گر در سر زمین های اشغالی ، توسط امریکا   وتو  گردیده و میگردد.  این رژیم از بدو تأ سیس  منطقه و جهان را به خطر مواجه کرده وتاکنون  چندین جنگ را  با کشور ها ی همسایه اش پشت سر گذاشته  که در هر جنگ با حمایت غرب قسمت های از سرزمین های کشور های دیگر را اشغال و غصب نموده است.

 

 

جنایات اخیر پلان شده ای رژیم صهییونیستی و استفاده از غیر انسانی ترین شیوه ها جنگ و حمایت بی دریغ شیطان بزرگ (امریکا) و همدستان شان ازین جنایات، آدم کشی و ویرانی ،  یکبار دیگر درنده خوئی ، بی رحمی و اشتیاق و قصد جدی استکبار جهانی را در قتل عام مردم مسلمان نشان داد. و همچنان نشان داد که این ومدافعان بظاهر دمو کراسی و حقوق بشر در جهان، چگونه از قتل عام انسان های بیگناه ، اعم ازمرد، زن و کودک و ویرانی منازل مردم  لذت میبرند و به جنایت کار ترین رژیم  در  جامعه ای جهانی یعنی اسرائیل فرصت و میدان داده و سلاح ومهمات و انواع توپ های مدرن و ویران کن در اختیارش مبگذارند ودست  این سفاک قرن 21 را در ترور ، قتل وویرانی سرک ، منزل و شفاخانه باز می گذارند. چنانچه ارقام نشان میدهد در اثر بمباردمان هوائی و قوای توپ خانه اسرائیل بیش از هزار نفر لبنانی جان خود را از دست داده و هزاران انسان دیگر زخمی ، بیش از یک ملیون  نفر آواره و بخش اعظم جنوب لبنان کاملا ویران گردیده است.

 

غرب با تائید تسلیح  و  سکوت در برابر جنایات وحشیانه ای رژیم اشغال گر ، عملا شریک جرم در قتل عام وویرانی لبنان و فلسطین می باشد.

ازین بد تر سکوت ننگین و مرگبار رژیم های مزدور، غیرمردمی  و توتالیتر کشور های عربی در مقابل این همه وحشت و جنایت به رژیم خونخوار اسرائیل مجال و جرئت بیشتری بخشیده تا در قتل و ویرانی بدون در نظر داشت موازین بین المللی چنگیز وار عمل کند.

 

قتل عام اهالی قانا در لبنان به تاریخ 30 جولای 2006 صفحه ای سیاه دیگری را در کار نامه های جنایت کارانه ای رژیم اسرائیل  و حامیان آن به ثبت رسانید.

 

در قتل هر مرد وزن و کودک  فلسطینی ، عراقی ، لبنانی و افغانستانی دست های خونین  امریکا و انگلیس مستقیمأ دخیل است و این ها از جمله جنایت کار ترین کشور های قرن 21 اند.  گفته می شود که  در زمامداری  40 ساله ای صدام  دیکتاتور بیش از 50 هزار نفرعراقی یه قتل رسیده اما امریکا و انگلیس بد تاریخ و بد  سابقه طی جهار سال اشغال شان در عراق بر علاوه ای ویرانی و تباهی اقتصادی ،  باعث  قتل حدود  200 هزار انسان عراقی و غیر عراقی شده اند.

پس سؤال مطرح است که کی جنایت کار تر است ، امریکا و انگلیس و یا صدام؟

مسؤل این همه قتل و جنایت در عراق کیست؟

آیا اینست دیموکراسی نمونه ای بوش سفاک برای طرح خاور میانه ای بزرگش؟

 

بوش جنایت کار با طرح خاورمیانه ای بزرگ و یا جدید که در حقیقت منشأ ازخصلت توسعه طلبی و استعماری امریکا میگیرد به منظور دست یابی و کنترول بیشتر ودائمی  منابع انرژی خاور میانه  با استفاده از هر وسیله ای بنام  صدور دموکراسی  وحقوق بشر، تعین سرنوشت برای جوامع دیگر و اینکه چه نظامی برای مردم کدام کشور مناسب است ، دست به تحمیل عمال و دست نشانده های خود ، با طرح ها و نقشه های مزبوحانه و پلان شده ای قبلی میزند ، که از جمله اشغال و حمله به عراق ، افغانستان و لبنان را می توان درین راستا دید.

 

 بعد از افشای جنایات انگلیسی ها و امریکائی ها در عراق و افغانستان و جنایات اسرائیل در لبنان و فلسطین واضح گردید که این سردمداران صلح و عدالت انسان دوستی و دموکراسی جهت تطبیق برنامه های خود به هیچ گونه موازین اخلاقی و انسانی پابند نبوده و به هرگونه ویرانی ، جنایت و قتل انسانهای بی گناه بنام طالب ، القاعده و تروریست که همه دست پرورده های خودشان اند ، دست می زنند. اما حق در نهایت پیروز است و می بینیم که یکی از پنج ارتش بر تر دنیا با حمایت غرب مدت یکماه است که در مقابل اراده ای یک حزب زمین گیر شده و کاری از پیش برده نمی تواند . امید است مقاومت شجاعانه ای حزب الله لبنان  خوف و ترس را از دل عرب های عیاش ، بزدل و فروخته شده بر دارد  و به ایشان جرئت دهد  تا حق و حقوق حقه ای خود را ، از نظم ظالمانه ای حاکم بر جهان بگیرند.

                                      

                                                                         س. ض. ایمان

                                                                   

سرطان 1385          

  
نویسنده : Sina s ; ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ امرداد ،۱۳۸٥